Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinefaac blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
45274 odwiedzin | wpisów: 14, komentarzy: 23, artykułów: 72, obserwuje: 6

Genius – druga marka w FAAC Polska

autor: faac blog budowlany - wyślij wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Wśród systemów do automatyki bram znajdziemy na polskim rynku produkty marki Genius. Wybierając je możemy mieć pewność, że to produkty wysokiej jakości. Marka Genius należy bowiem do grupy FAAC, lidera na rynku automatyki bramowej, systemów parkingowych oraz systemów kontroli dostępu.

blog budowlany - mojabudowa.pl


Genius, tak jak FAAC jest włoską firmą, produkującą systemy do automatyzacji bram wjazdowych, garażowych oraz szlabany, które charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny (value for money). Jej oferta obejmuje kompletne systemy automatyki. Genius, podobnie jak marka FAAC, oferuje siłowniki, centrale sterujące, fotokomórki, nadajniki i odbiorniki radiowe, lampy ostrzegawcze oraz szereg dodatkowych akcesoriów. Wysoka jakość produktów, atrakcyjne ceny i bardzo dobry serwis – z tego jest znana ta marka, która od 1990 roku produkuje systemy do automatyzacji bram. Dziś marka Genius jest obecna w 70 krajach świata.

Technicy marki Genius przeprowadzają dokładne badania kontrolne oraz monitorują wszystkie etapy produkcji. Produkty są wytwarzane są zgodnie ze standardem UNI EN ISO 9001: 2000. System zarządzania jakością pozwala na jej właściwą kontrolę i ukierunkowanie na ciągłe doskonalenie.Statystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:53810
Liczba wpisów:208913
Liczba komentarzy:885563
Liczba zdjęć:773558
Użytkownicy online:352