Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinefaac blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
40627 odwiedzin | wpisów: 13, komentarzy: 11, artykułów: 71, obserwuje: 6

Dwu i czterokanałowe piloty do bram automatycznych

autor: faac blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

blog budowlany - mojabudowa.pl

 Piloty 868 SLH LR firmy FAAC pracują w oparciu o opatentowaną przez FAAC S.p.A. technologię LEARNING HOPPING code RANGE. Co to oznacza dla nas użytkowników? Po pierwsze każdy domownik może mieć własny pilot, indywidualnie zaprogramowany (za pomocą pilota Master). Po drugie system kodowania zmiennego zapewnia duże bezpieczeństwo. Mianowicie przy każdym użyciu pilot wysyła do napędu inny, zmieniający się kod, który dekodowany jest przez radioodbiornik według specjalnego algorytmu (by określić jaki kod został już użyty i jak ma wyglądać kolejny). To ponad 72 miliardy kombinacji, praktycznie niemożliwych do powtórzenia. A to oznacza, że ewentualne próby skopiowania kodu przez osoby niepowołane są praktycznie niemożliwe.

Dodatkowo piloty tej serii wyposażone są w funkcję automatycznego strojenia. Otaczające nadajnik środowisko i związane z nim zakłócenia (np. elektromagnetyczne), czy też ludzka ręka, zmienia emisję sygnału radiowego i tylko część mocy dociera do radioodbiornika. Nadajnik „nasłuchuje” otaczające go środowisko i kalibruje się automatycznie, pozwalając na transmisję sygnału zawsze w optymalny sposób, co znacząco wpływa na zasięg jego skutecznego działania, większy nawet do 50% w porównaniu do tradycyjnych nadajników.

Jakie jeszcze korzyści mamy z używania kilkukanałowych pilotów? Otóż dwu- i czterokanałowymi pilotami FAAC XT2 i XT4 868 SLH LR możemy nie tylko otwierać bramę garażową, ale i zapalać światło wokół domu, włączać alarm, uruchamiać zraszacze w ogrodzie, czy sterować pracą rolet okiennych. Wystarczy zainstalować odpowiedni odbiornik w centrali sterującej napędu.

Pilot dwukanałowy FAAC XT2 868 SLH LR, z kodowaniem dynamicznie zmiennym (72 x 1015 kombinacji), z baterią litową 6V, biały lub czarny kosztuje 69 zł netto. Model czterokanałowy FAAC XT4 868 SLH LR - 84 zł netto.Statystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:49704
Liczba wpisów:206869
Liczba komentarzy:874527
Liczba zdjęć:764823
Użytkownicy online:469