Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinefaac blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
40624 odwiedzin | wpisów: 13, komentarzy: 11, artykułów: 71, obserwuje: 6

Napęd do bram uchylnych i segmentowych FAAC D600

autor: faac blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

 D600 to napęd elektromechaniczny wysokiej jakości z jednoczęściową szyną jezdną, przeznaczony do obsługi bram uchylnych i segmentowych.

blog budowlany - mojabudowa.pl


Ten sprawdzony, chętnie kupowany klasyczny model napędu nie wymaga przy montażu kosztownych prac adaptacyjnych. Wydajny silnik zasilany napięciem stałym 24 V, szyna jezdna z łańcuchem napędowym lub wytrzymałym paskiem kewlarowym gwarantują ciche, płynne oraz szybkie otwieranie i zamykanie bramy garażowej. Co ważne pobór mocy jest na poziomie 0,2 kW, a to mniej niż pobiera mikser kuchenny. Prosta instalacja oraz intuicyjne programowanie automatu sprawiają, że jeśli raz dobrze zainstalujemy i skalibrujemy napęd, nie będziemy musieli ponownie go regulować.

Programując model D600 można określić pozycje krańcowe bramy (otwarcia i zamknięcia), by spowolniał ruch skrzydła na końcu pracy. Zwiększa to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, ale i przedłuża żywotność całej instalacji, m.in. zawiasów. Otwierająca się brama rusza delikatnie i wolno, ale po chwili przyspiesza do prędkości 11 cm na sekundę. Przed domknięciem napęd znów zwalnia, by cicho i delikatnie zamknąć bramę.

Zestaw: napęd D600 z wbudowaną centralą sterującą, moduł radioodbiornika, szyna 3 metrowa z łańcuchem, pilot kosztuje 946 zł netto.Statystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:49704
Liczba wpisów:206869
Liczba komentarzy:874527
Liczba zdjęć:764823
Użytkownicy online:439